Operátor/ka ve výrobě Klášterec nad Ohří

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 2, Klášterec nad Ohří, Ústecký

Společnost Toyoda Gosei Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže.

Popis pracovní pozice

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 730 816 089 v době Po - Pa od 14,00 - 16,00 hod. (životopis s sebou)

Místo výkonu práce - Toyoda Gosei Czech, s.r.o., Průmyslová č.p. 2, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Jsme jedním z předních dodavatelů plastových, polyuretanových a pryžových komponentů v automobilovém průmyslu.

Požadujeme - manuální zručnost, časovou flexibilitu - třísměnný provoz

Pracovní náplň - obsluha strojů a zařízení, kontrola kvality dílů, evidence výroby

Nabízíme - měsíční bonus až 20% ze základní mzdy (již ve zkušební době), nadstandartní příplatky (směnnost, přesčas …), příplatek za prostředí až 3500,-, čtvrtletní bonusy, náborový příspěvek až 6000,-, příspěvek na dopravu, závodní stravování, dny dovolené navíc, možnost kariérního růstu a vzdělávání, firemní a sportovní akce, odměna za doporučení kandidáta až 10000,- , odměny za odpracované roky

Kontakt

Toyoda Gosei Czech, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Romana Švarcová   +420 730 816 089

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Toyoda Gosei Czech, s.r.o. (IČO 26437171), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.