Dělník/nice v elektrotechnice Chotěšov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobřanská 629, Chotěšov, Plzeňský

Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov a Úněšovská 2013, Plzeň.
Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, pomocné práce související s dobrým chodem linky a zpracováním jednotlivých zakázek
Požadavky: schopnost práce ve směnném provozu - 3 směny/turnus, dobrý zrak, manuální zručnost - jemná motorika, početní gramotnost, pečlivost, spolehlivost
13. mzda, variabilní složka mzdy až 20%, příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce, docházkový bonus 1.500 Kč, dotované závodní stravování a doprava, příspěvek na praní firemního oblečení, finanční bonusy k živoním a pracovním jubileím, stipendijní programy pro děti, po zapracování smlouva na neurčito a 25 dní dovolené ročně, benefitní program Sodexo, bonusy za doporučení, firemní právní poradna zdarma, sportovní dny a akce pro zaměstnance
Kontakt na pracovišti Dobřanská 629, Chotěšov v pondělí až pátek v 9.30 hod. nebo telefonicky na tel. 377198857 nebo 720967436

Kontakt

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Lucie Černá, personální referentka   +420 377 198 999,720 967 436

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (IČO 45352585), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.