Učitel anglického jazyka na základní škole Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 48 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Zeleným domkům 178, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Základní škola COMPASS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

MVP: K Zeleným domkům č.p. 178/38, Kunratice, 148 00 Praha 414
Kontakt: Ondřej Bloudek Mgr., e-mail: ondrej.bloudek@zs-compass.cz

Uchazeči musí ,ít úroveň anglického jazyka na úrovni C2 (rodilý mluvčí) a příslušené pedagogické vzdělání.

Kontakt

Základní škola COMPASS s.r.o.Kontaktní osoba:
Ondřej Bloudek   +420 777 810 687

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola COMPASS s.r.o. (IČO 02046504), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.