Technik Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Legionářská 1311, Olomouc, Olomoucký

Společnost HOTELPARK STADION a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Legionářská č.p. 1311/21, Olomouc.
Hledáme motivovaného pracovníka, který bude mít zájem rozvíjet své technické znalosti v netypickém prostředí a s netypickými technologiemi.
Vaše hlavní úkoly:
- Technická podpora kolegům a hostům hotelu a kongresového centra
- Údržba a preventivní údržba hotelu a kongresového centra
- Ovládání systému měření a regulace hotelu a kongresového centra
- Technická příprava a podpora kongresových akcí
Požadujeme:
- Zručnost, pečlivost a samostatnost
- Flexibilitu
- Znalost práce na počítači
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení + půlroční odměny
První kontakt POUZE mailem.
Při zasílání životopisů a Vašich osobních údajů za účelem zpracování při výběrovém řízení na uvedené pracovní pozice, prosíme, vždy přikládejte Váš vyplněný a podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů.
Formulář s tímto souhlasem naleznete na adrese: http://www.nh-olomouc.eu/hotel/zajima-vas/kariera.html

Kontakt

HOTELPARK STADION a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Čopian  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HOTELPARK STADION a.s. (IČO 27820998), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.