Kuchař vietnamské kuchyně Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost banh-mi-ba s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Thámova 19, Panská 9, Rybná 26, Jankovcova 8
Kontakt: 720 509 762 po-pá, e-mail: misek@banhmiba.cz
Praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: zajištěné bezplatné ubytování, příspěvek na sport, jídlo v banh-mi-ba zdarma, odměna za výkon

Kontakt

banh-mi-ba s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Míšek, prokurista   +420 720 509 762

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) banh-mi-ba s.r.o. (IČO 04767683), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.