Zedník

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost Heřman-stavitelství, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Kontakt předem: Heřman Miroslav, tel.: 606 213 045 (7:00 - 20:00), e-mail: khprostav@khprostav.cz
Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Našli jsme podobné nabídky práce

Zedník klasické stavby

Požadujeme - vyučení nebo praxe v oboru - férové jednání - přijmeme i čerstvě vyučené nebo přidavače Nabízíme - Plat – 22.000,- až 28.000,- hrubého dle šikovnosti, výkonu a zařazení - + prémie 2000 až 3000,- za měsíc (každý týden víte kolik) -...
Aktualizováno před 9 dny

Stavimdomy cz s.r.o.
Česká Lípa
31 000 Kč

Zedník, tesař, stavební dělník pro Zlín a Prahu

Požadujeme Vzdělání v oboru - výuční list, nebo SŠ Praxe vítána, ale není podmínkou Nabízíme 5 týdnů dovolené Cestovní náhrady (diety) Ubytování, pracovní oděv a obuv zdarma, prémie, možnost přesčasů.
Aktualizováno před 2 dny

POZIMOS, a.s.
Zlín

Montážní stavební dělník (obkladač, sádrokartonář, zedník)

Požadujeme Základní vzdělání nebo vyučen Praxe na podobné pozici Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost Nabízíme Atraktivní mzdové ohodnocení Stabilní dlouhodobá práce Účast na firemních akcích Náplň práce Společnost působící na...
Aktualizováno před 24 dny

Etimos Human s.r.o.
Praha

Kontakt

Heřman-stavitelství, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Miroslav Heřman   +420 606 213 045

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.