Zahradník Rozvadov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 7, Rozvadov, Plzeňský

Společnost VESTAR GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Rozvadov 7, 348 07
Péče o zeleň v prostorách hotelu
Zdobení a aranžování interiérů a exteriérů
Praxe výhodou
prac. úvazek možno i na zkrácený
Udržování čistoty v okolí hotelu a přilehlých prostor

Kontakt

VESTAR GROUP a.s.Kontaktní osoba:
Mgr. Ladislav Novák   +420 737 839 995

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VESTAR GROUP a.s. (IČO 26362686), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.