Poocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost TOPAZ PRAHA PLUS družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství.

Popis pracovní pozice

Pozice: pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství
OC
Nástu od 1.3.2019. Mzda: 14 000,- Kč
Kontakt:Maruščák Mikola, tel.: 778 713 888, e-mail: mikola98@seznam.cz
Místo výkonu práce: okres Příbram

Kontakt

TOPAZ PRAHA PLUS družstvoKontaktní osoba:
Mikola Maruščák   +420 778 713 888

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOPAZ PRAHA PLUS družstvo (IČO 27579662), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.