Seřizovač vstřikolisů Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme zkušené seřizovače vstřikolisů. Předchozí zkušenosti s lisy Arburg výhodou. Požadujeme pečlivost, samostatnost, manuální zručnost.

Nabízíme

Nabízíme práci na HPP, příspěvek na dopravu a stravu, proplácení případných přesčasů, pracovní oděv, odměny dle výsledků odvedené práce, dovolená navíc
Menší pracovní kolektiv, pracoviště v centru Hradce Králové, přímo u zastávky MHD, možnost parkování v areálu společnosti.

Náplň práce

Lisování komponentů pro zdravotnickou výrobu v kontrolovaném čistém prostředí dle ISO 13485. Pokročilé seřizování vstřikovacích lisů, identifikace a analýza závad na výrobku a jejich odstraňování, spoluodpovědnost za kvalitu lisovaných dílů. Práce v třísměnném provozu po - pá.

ONIVON a.s.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Dittrichová