Automechanik prémiových os. vozů (vysoký fix + odměny, HPP) České Budějovice

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. odborné vyučení v oboru (SOU/SŠ technického směru - strojírenství/technika motorových vozidel velkou výhodou)
- Praxe na obdobné pozici výhodou, ne však nutností
- Orientace v administrativě spojené se servisem vozidel
- Smysl pro pořádek a organizaci práce
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

- velmi atraktivní výši fixní mzdy + motivační složka (30 - 40 tis. Kč)
- možnost dotací v prvních měsících
- Zázemí stabilní zavedené společnosti
- Pracovní doba je na dvě směny (8:00 – 17:00)
- 1x měsíčně sobota (8:00 – 13:00).
- 20 dní dovolené, možnost osobního volna
- stravenky
- příspěvek na sport (posilovna, hokej...)
- Slevy na firemní produkty a služby
- Interní vzdělávání, možnost kariérního růstu

Náplň práce

- spolupráce na stanovení diagnózy poruch
- provádění samostatných oprav na osobních vozech
- spolupráce s kolegy (přijímací technik, autoelektrikář/klempíř atd., back-office)
- pozice je vhodná i pro uchazeče z příbuzných oborů (vysokozdvižná technika, stavební technika, zemědělské stroje atp.)

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Haladej