Vedoucí výroby Moravany u Pardubic

Lokalita pracoviště: Moravany u Pardubic, Pardubický
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Účel pozice
- zajišťuje integrované řízení výrobních, dokončovacích a údržbářských činností strojů a zařízení.
- zaručuje realizaci plánování výroby v souladu s harmonogramem, stanovenou úrovní kvality, spolehlivosti a bezpečností při práci (BOZP-PO).
- zajišťuje běžnou a mimořádnou údržbu forem a přípravků, které jsou ve společnosti
ZÁSADY PRO EXPEDOVÁNÍ

* ve spolupráci se zákaznickým servisem definuje výrobní a dokončovací plánovací činnosti ve vztahu k plánovaným termínům splnění objednávky
PLÁNOVÁNÍ PRODUKCE

* zajišťuje čtvrtletní vypracování plánu pro optimální využití zdrojů na základě stanovených cílů

* spolupracuje na vývoji výrobního plánu pro optimální využití zdrojů
ŘÍZENÍ VÝROBY

* vypracovává týdenní plán výroby a sleduje postup výroby a dokončení

* dohlíží na správu a organizaci skladu forem a zařízení a jejich údržbu ve správných podmínkách používání (běžná a mimořádná údržba) + údržba stroje
ŘÍZENÍ DODÁVEK MATERIÁLU

* zaručuje analýzu a definici toků logistického a distribučního procesu

* zajišťuje optimalizaci zásob hotových výrobků, surovin a spotřebního materiálu

* sleduje tok zboží optimalizací dodacích lhůt a řešením logistických problémů

* dohlíží na organizaci vnitřních toků v organizaci

* dohlíží na provozní činnosti celého dodavatelského řetězce prostřednictvím řízení a koordinace interních zdrojů a dodavatelů

* stanovuje a monitoruje metody a načasování dodávek také s ohledem na racionalizaci
ZDRAVÍ, BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

* spolupracuje s vedením závodu při uplatňování postupů v oblasti zdraví, životního prostředí a bezpečnosti (BOZP, PO) v oblastech jeho odpovědnosti

* zaručuje správné nakládání se zvláštním odpadem v souladu s platnými předpisy a normou ISO 14001
ŘÍZENÍ JAKOSTI

* spolupracuje s funkcí kvality při řízení a zlepšování procesů a při uplatňování postupů podle normy ISO9001 aktivní ve společnosti.

* podílí se na periodické analýze údajů o nesouladu procesu / produktu

* spolupracuje s QM při uplatňování požadavků na kvalitu ve výrobě a finalizaci
VÝROBNÍ ROZPOČET

* poskytuje informace a vstupy pro vypracování pravidelných zpráv o produkci, zvýraznění rozpočtových odchylek a navrhování jakýchkoli oprav
ŘÍZENÍ PERSONÁLU

* vypracovává personální plán (organizuje práci v provozu, definuje pracovní směny)

* zajišťuje uplatňování disciplinárních opatření a deleguje řízení nejkritičtějších situací na řízení závodu

* připravuje měsíční odměňování – prémie zaměstnanců výroby a dokončování a zasílá je ke schválení vedení podniku
POŽADUJEME
- vzdělání technického směru
- angličtina (slovem i písmem)
- znalost ISO9001 - ISO14001
- zkušenost ve vedení lidí
- praxe s výrobou plastových výrobků (zkušenosti s rotačním tvářením) vítány
NABÍZÍME
- ranní směna (08:00 – 16:30)
- práce v mladém, přátelském kolektivu
- notebook
- mobilní telefon
- miminořádné prémie, odměny
- jubilejní odměny

ACERBIS CZECH s.r.o.

9. května 363
533 72 Moravany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Zavřelová