Strážný,Hrádek nad Nisou

Plat: 99 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Hrádek nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* čistý rejstřík trestů

* dobrý fyzický stav (zdravotní omezení nemusí být překážkou pro výkon práce)

* komunikativní zdatnost, dobré vystupování, ochota pracovat na směny

* osvědčení o kvalifikaci strážného

Nabízíme

* jistotu stabilní a silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí

* pravidelný měsíční příjem

* dlouhodobou spolupráci

* práci na HPP i s možností zkráceného úvazku

Náplň práce

* práce na denní a noční směny

* ostraha průmyslového objektu

* pochůzková a kontrolní činnost

* PO- PÁ : 20.00 - 06.00 hod, SO, NE , SVÁTKY: nepřetržitá ostraha / 06.00 - 18.00 - 06.00 hod/

HENIG - security servis, s. r. o.

Česká Lípa
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Wlochová   731411682