Prostějov Zlatá brána: vedoucí mléčného úseku

Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* objednávat a doplňovat chlazené a mražené zboží
* zodpovídat za čerstvost zboží - kontrolovat záruky
* zodpovídat za čistotu úseku
* krátký/dlouhý týden
* podrobněji s vámi směny probereme při pohovoru
* plný nebo zkrácený úvazek

Nabízíme

* každou hodinu máte zaplacenou
* 5 týdnů dovolené (již od nástupu)
* stravenky za 100 Kč
* pravidelný výplatní termín do 15. dne v měsíci
* nástup možný ihned
* zajistíme zaškolení dle našich standardů
* máme širokou škálu benefitů (např. Multisport karta, roční prémie, odměna za doporučení kolegy, penzijní připojištění po 3 letech)

Se všemi benefity vás rádi seznámíme při osobním setkání.

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce

* jste spolehlivá/ý a zodpovědná/ý
* jste odolná/ý vůči mírnému chladu (při doplňování zboží do chladících regálů) - samozřejmě od nás ale dostanete pracovní oblečení

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Vláčilová