Specialista logistiky NJ nebo AJ Klášterec nad Ohří

Plat: 45000 - 65000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání,
znalost práce na PC - SAP (podmínkou)
praxe z oblasti logistiky v automobilovém průmyslu
NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
řidičský průkaz sk. B, ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)

Nabízíme

zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů korporátu, součást týmu Náběhového managementu, práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy, motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat), 25 dní dovolené, nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)

Náplň práce

Vystavování objednávek a odvolávek tuzemským a zahraničním dodavatelům,
plánování za pomoci příslušných SAP analýz
kontrola a řízení vývoje skladových zásob,
podíl na koordinaci, administraci a vedení přidělených projektů
komunikace se zákazníky, tvorba reportů

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Bitman