Mechanik vozidel Německo

Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Přijmeme muže na HPP do Německa (Lokalita v blízkosti města Nürnberg)

Požadujeme:
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B nutností, ŘP sk. C,E výhodou
- technický typ např. vyučen automechanik, opravář zemědělských strojů atd.
- částečná zkušenost s elektřinou, také svařování
- spolehlivost, samostatnost, pracovitost, upřímnost, chuť do práce

Nabízíme:
- ubytování zdarma
- plat 2.500 euro brutto (možnost úprav dle znalostí a zkušeností)
- jsme rodinný podnik a hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci

Náplň práce:
- údržba a opravy firemních vozidel
- montáž a demontáž prodejních stánků
- údržba pořádku ve firemním skladu, budov a vozidel

e-mail: lucie.radostna@gmx.de
Prosím jen vážní zájemci a jen ti, kteří splňují dané předpoklady. Děkujeme

Pierre Schilling

916 23 Sachsen bei Ansbach
Německo

Kontaktní osoba:
Lucie Radostná