Senior Business Analytik - zaměření BI/DWH, (HPP/IČO) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na co se můžete těšit?
   •  Business analýza BI/DWH od A do Z – analýza a sběr požadavků od zákazníka, návrh a koncept vhodného řešení, implementace a podílení se na jednotlivých releasech
   •  Rozmanité projekty – vývoj věrnostního CRM, vývoj aplikací na odhalování „praní špinavých peněz“, implementace Data Vaultu 2.0 a další
   •  Technologie: primárně Oracle, Oracle Business Intelligence, Oracle BI/DWH, Postgres, PL/SQL, BI dashboardy, Data Vault 2.0, Pentaho, Power BI, Apex a dalšími nástroje a technologie
   •  Komunikace a prezentace řešení zákazníkům

Co u vás oceníme?
   •  4+ let zkušeností s business analýzou BI/DWH
   •  znalost SQL - PL/SQL výhodou
   •  Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, dobré analytické a organizační schopnosti, proaktivní přístup a chuť se rozvíjet
   •  Anglický jazyk – na komunikativní úrovni

Co vám nabízíme?
   •  Zázemí stabilní technologické společnosti, která dlouhodobě roste a stojí si za svými produkty
   •  Zodpovědnou roli. Možnost podílet se na unikátních projektech pro společnosti napříč trhem a s přidanou společenskou hodnotou
   •  5 týdnů dovolené
   •  Možnost pracovat 2-3 dny v týdnu na Home Office
   •  Příjemné kanceláře s výhledem na Pražský hrad
   •  A další „klasické“ benefity- stravenky, sick days, penzijní připojištění, neformální firemní akce, multisport karta, benefit plus karta a další

Zaujala vás nabídka? Zašlete nám váš životopis a rádi se s vámi spojíme s více detaily.
klíčová slova:
business analytik, BI/DWH, business intelligence, oracle, business analýza, BA, PL/SQL, Apex, Oracle, data vault, IT analýza, Business analyst, database, OBI, ERP, business analytik, BI/DWH, business intelligence, oracle, business analýza, BA, PL/SQL, Apex, Oracle, data vault, IT analýza, Business analyst, database, OBI, ERP, business analytik, BI/DWH, business intelligence, oracle, business analýza, BA, PL/SQL, Apex, Oracle, data v

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Hilgard