Junior disponent mezinárodních přeprav s AJ, Pha 6 Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, spediční společnost se stabilním postavením na trhu, se sídlem na Praze 6, hledáme nového pracovníka na výše uvedenou pracovní pozici. Jedná se o zastřešení operativy leteckých, námořních i pozemních přeprav. Ideální pro absolventy, či kandidáty s krátkodobější praxí, kteří se chtějí v logistice dále profesně realizovat.
Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
Aktivní znalost AJ slovem i písmem (minimálně úroveň B2) - komunikace 70%, znalost dalšího světového jazyka výhodou
Uživatelské znalosti práce na PC (MS Office)
Dobré komunikativní a organizační schopnosti
Zodpovědný přístup, pečlivost a především trpělivost
Přátelské a týmové vystupování, chuť pracovat a učit se nové věci.

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí
Práce v mladém kolektivu
Plat: 29.000 při nástupu, po půl roce 31.000 a dále s postupným navyšováním
Zaměstnanecké benefity
Jistotu a perspektivní zaměstnání
Místo práce: Praha 6

Náplň práce

Plánování a organizování přeprav (AIR, SEA, ROAD), obchodních případů - specifický typ přeprav
Komunikace se zahraničními partnery, úřady, aerolinkami, rejdaři, pozemními přepravci, atd.
Sledování průběhu přeprav
Zpracování příslušné administrativy
Pravidelná pracovní doba pondělí-pátek od 8,00 do 16,30

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Vondruška