Manažer pro kybernetickou bezpečnost-mezinárodní firma Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budeš mít na starosti?
   •  Plánování a následnou realizaci penetračních testů a kontroly zabezpečení
   •  Spolupráci na globálních i kontinentálních projektech napříč interním, tak i externím prostředí
   •  Práci s obrovským množstvím informací a dat o zákaznících
   •  Zodpovědnost za kybernetickou bezpečnost pro celou ČR
   •  Implementaci a údržbu architektury operačního zabezpečení
   •  Správu, navrhování a následné zavádění proti hackerských opatření

Co u Tebe oceníme?
   •  Min. 3-5 let praxe z oblasti IT a kybernetické bezpečnosti
   •  Znalost penetračních testů od A do Z
   •  Znalost IT infrastruktury, aplikací a systémů Wintel/Linux
   •  Zkušenosti s různými technologiemi kybernetické bezpečnosti; EDR, SIEM, IDS / IPS, firewally nebo (Azure) cloudové bezpečnostní nástroje
   •  Plynulou angličtinu
   •  Analytické myšlení a smysl pro zodpovědnost
   •  Komunikativní a otevřenou povahu
   •  Ochotu cestovat

Jak Tě za to odměníme?
   •  Zajímavou prací v týmu přátelských profesionálů
   •  Atraktivním finančním ohodnocením
   •  Firemní kulturou, založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
   •  Prostorem pro Tvůj kariérní a osobní rozvoj
   •  Stabilním zázemím silné společnosti se širokou škálou benefitů: možnost home officu, automobil, příspěvek na dopravu, stravenky, dovolená navíc, příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření, multisport kartu, slevy na nákup, mobilní telefon a notebook.

Pokud Tě tato nabídka zaujala a tvoje krevní skupina je IT pozitivní, tak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Červenková   776 418 286