Obchodní referent Česká Lípa

Plat: 19600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Česká Lípa, Liberecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání,
• praxe v oblasti prodeje 3 až 5 let
• aktivní obchodní myšlení a přístup k moderním obchodním řešením
• vnímání příležitostí a jejich vyhodnocení
• organizační schopnosti
• komunikační a prezentační schopnosti
• zvládání zátěžových situací
• důvěra ve schopnosti ostatních
• znalost MS Office
• ŘP skupiny B

Nabízíme

• zodpovědnou a zajímavou práci v dynamické moderní společnosti
• finanční hodnocení, dle dosažených výsledků

* notebook i telefon
• flexibilní pracovní doba

Náplň práce

• aktivní prodej produktů,komunikace se zákazníky
• vyjednávání o cenách, nabídkách, hledání nejvhodnějšího řešení
• navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí
• péče o zákazníky společnosti
• poskytování technických/odborných konzultací zákazníkům ohledně nabízeného/poptávaného produktu. Úzká spolupráce s odpovědnými techniky při instalaci a aplikační podpoře svěřených přístrojů
• 60% pracovního času strávených na osobních schůzkách se zákazníky

HENIG - security servis, s. r. o.

Česká Lípa
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Akrmanová   739 355 254