Mechanik/Seřizovač Mladá Boleslav

Plat: 33000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pokud se chcete o pozici ucházet, měl byste

mít technické myšlení a smysl pro mechaniku
být vyučen jako seřizovach, elektromechanik nebo mechanik, případně mít v oborech praxi
být ochoten pracovat ve 3 směnách
být schopen vést malý tým, převzít odpovědnost

Nabízíme

Co můžete očekávat?

zodpovědnou a samostatnou práci, u níž je třeba přemýšlet
čistý výrobní provoz s nízkou rizikovou kategorií (2)
klimatizovanou výrobní halu s nízkou hlučností výroby
pracovní kolektiv, kde se navzájem známe
mzdu s plánem růstu na základě zaučení (nástupní mzda závisí na míře zkušeností)
směnové příplatky
stravenky
25 dní dovolené
13.plat
příspěvek na dovolenou
příspěvek na pojištění
firemní akce

Náplň práce

Máte technické myšlení a cit pro mechaniku? Chcete samostatně řídit výrobu jemných dílů a nevadí Vám práce v 3 směnách?

Potom možná čtete ten správný inzerát. Aktuálně pro výrobce autodílů hledáme kandidáty na pozici, kde bude Vaší odpovědností:
nastavení výrobních parametrů, výměna miniaplikátorů na jednotlivých stanovištích při změně výroby
vyladění a seřízení automatických stanovišť, aby finální výrobek splňoval rozměrové požadavky
kontrola kvality finálních dílů (měření mikrometrem, tahoměrem, posuvným měřítkem)
pravidelná údržba strojů
koordinace malého týmu
administrativa, práce s výkresy

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková   728 531 842