Operátor/ka logistiky, řidič VZV Kněžmost

Lokalita pracoviště: Kněžmost, Středočeský
Aktualizováno před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na pozici Operátor/ka logistiky ve třísměnném provozu hledáme vhodné kandidáty.

POŽADAVKY:

* Zkušenosti na obdobné pozici

* Zkušenosti v automotive výhodou

* Pozitivní přístup a férové jednání

* Spolehlivost

Nabízíme

* Motivační systém odměňování

* Měsíční výkonové prémie a další bonusy

* Příspěvek na penzijní připojištění

* 13. mzda, 14. mzda (KBS bonus)

* Příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu závodu)

* 5 týdnů dovolené

* Možnost využití firemní autobusové dopravy

* Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)

* Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity

* Sportovní programy

* Odměna za doporučení vhodného kandidáta

* Firemní společenské a sportovní akce

* Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti Textron

Náplň práce

* Práce s manipulační technikou - VZV, logistický vláček

* Zásobování výrobních linek

* Nakládka a vykládka materiálu a výrobků

* Spolupráce při inventarizaci skladu

CRI ameba.eu, s.r.o.

Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová   +420 601 166 171