Pomocný kuchař/ka - jídelna Spolana Neratovice

Plat: 17500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Neratovice, Středočeský
Vloženo před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost Office Food přijme pomocného kuchaře/kuchařku do svého týmu v závodní jídelně Spolana Neratovice.

Pracovní doba pondělí až pátek 6:30-15:00.

Náplň práce:
- Příprava a výdej hotových pokrmů
- Plnění úkolů dle instrukcí MANAŽERA a ŠEFKUCHAŘE
- Pomoc při přípravě jídel

Požadujeme:
- Výuční list kuchař/číšník
- Praxi v oboru minimálně 2 roky
- Dobré vystupování
- Odolnost vůči stresu
- Bezúhonnost

Nabízíme:
- Plat 17 500 Kč čistého
- Možnost případného přivýdělku na pořádaných akcích jako jsou rauty a svatby
- Zaměstnaneckou slevu na zakoupení obědů domů pro zbývající členy rodiny

Nástup možný ihned.

Fajn práce s.r.o.

170 00 Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zdena Kavinová