Skladník - LC Kutná Hora/LC Nehvizdy

Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Vás práce ve skladu? Nebojíte se i fyzicky náročnější práce? Chcete se naučit něco nového a pracovat v kolektivu prima lidí? Pak hledáme právě Vás!

Co od Vás očekáváme?
• chuť do práce
• fyzickou zdatnost i pro ruční manipulaci břemen
• vysokou pracovní morálku a odpovědnost
• obsluha VZV (není podmínkou, rádi Vás zaučíme a zajistíme potřebné oprávnění)

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• pestrou práci v sehraném kolektivu na dvou našich pracovištích
• zázemí stabilní a silné české společnosti
• podporujeme odborný a profesní rozvoj našich zaměstnanců
• z Kutné Hory a okolí zajištěná doprava služebním vozidlem na pracoviště v Nehvizdech
• hrubá mzda včetně příplatků až 32.000Kč/měsíčně
• počet pracovních míst je omezen
• dvou a třísměnný provoz po-pá (víkendy a svátky VOLNÉ)
• pravidelně vyplácená mzda je u nás samozřejmostí (s možností výplaty zálohy na mzdu)
• 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
• MULTISPORT karta
• příspěvek na stravování formou e-stravenky ve výši 100Kč/den
• místo výkonu práce LC Kutná Hora (Vítězná 453) a LC NEHVIZDY (logistický areál P3 Prague D11, Hala DC06, Nehvizdy 1100)
• nástup možný IHNED nebo dohodou

Náplň práce

Co bude Vaším hlavním úkolem?
• manipulace zboží ve skladu pomocí techniky, ale i ručně/manuálně
• příjem (vykládka) a výdej (nakládka) zboží

Pokud Vás naše nabídka stabilního zaměstnání zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Stačí i uvedení jen kontaktních údajů, rádi Vám zavoláme a domluvíme osobní schůzku.

Těšíme se na Vás!

PST CLC, a.s.

702 00 Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková