Účetní - Otrokovice Otrokovice - okres Zlín

Lokalita pracoviště: Otrokovice - okres Zlín, Zlínský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• zkušenosti a znalost podvojného účetnictví
• práce s PC

Nabízíme

• práci na HPP
• zázemí stabilní firmy

Místo práce: Otrokovice - okres Zlín

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sterbaj@perfect.zlin.cz

Platnost inzerátu končí 8. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PERFECT, spol. s r.o. - zabývající se výstavbou inženýrských sítí elektro silnoproud.

Náplň práce:
• zpracování účetní evidence, zejména přijaté faktury, banka, pokladna….

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka