Zkušený dispečer MKD - Ostrava Ostrava-město

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava-město, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte odvahu vstoupit už do projektu úspěšné společnosti a podílet se na rozvoji pobočky? Pak hledáme právě Vás.
Budete pracovat v centru Ostravy, malém stabilním kolektivu.
• Vzdělání dopravního zaměření výhodu
• Nutností je zkušenost se zprostředkováním mezinárodních kamionových přeprav
• Komplexní znalost celého průběhu přeprav a procesu zpracování od přijetí objednávky pro fakturaci, orientace v cenách na trhu, rizicích dopravy
* Kontakty na dopravce či možné zákazníky výhodou, ne podmínkou.
* Hodit se Vám bude i znalost angličtiny.

Nabízíme

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Zázemí stabilní zahraniční a dlouhodobě fungující společnosti (na evropském trhu)
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Přátelské pracovní prostředí v atmosféře malého týmu
* Pracoviště v lokalitě Ostrava-město

Náplň práce

• Koordinace pozemních přeprav.
• Jednání se zákazníky, sjednávání optimálních podmínek pro přepravy (včetně ceny)
• Komunikace a vyjednávání s dopravci
* Vystavování příslušné dokumentace
* Spolupráce na rozšiřování zákaznické sítě společnosti
• Řešení reklamací a operativních problémů
• Zajištění příslušné dokumentace

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328