Operátorka výroby Ostrava

Plat: 100 - 209 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsi Ostravačka a nebaví tě každý den dojíždět za prací do jiného města? Máme volné místa v Ostravě Přívoze s možným nástupem ihned.
Pošli svůj životopis, SMS nebo nás kontaktuj telefonicky a my se s tebou spojíme, co nejdříve.

Co od tebe očekáváme:
- práce je vhodná pro ženy
- manuální zručnost, vytrvalost a 100% docházku, za kterou budeš odměněna formou bonusu
- pracovat budeš ve třísměnném provozu, ale víkendy trávit s rodinou či přáteli
- jsi spolehlivá a důsledná

Nabízíme

Garantujeme ti:
- 100kč/hod. základní mzda
- 24kč/hod. bonus za 100% docházku
- 15kč/hod. za noční směnu
- 25kč/hod. za přesčas
- 50kč/hod. za přesčas v SO+NE
- 10kč/hod. za práci v SO+NE
- 300kč/směna - odměna za práci o víkendu
- 55kč/den - dotace na stravné

Náplň práce

Co tě čeká?
- budeš dávat pozor na proces výroby plastových dílu pro automotive na výrobní lince
- odebírat a ukládat hotové výrobky
- zaškolíme tě a spolehnout se můžeš na podporu celého týmu

Human & Hunter spol. s r.o.

Ostrava
ČR

Kontaktní osoba:
Martin Puzder   4949.eva.jamrikova