Vedoucí elektromontér Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vedoucí party u nás pracuje na zakázkách po ČR, řídí své podřízené a využije své zkušenosti. V případě zájmu můžeme nabídnout postup v rámci společnosti.

Co Vás u nás čeká?
- Provádění elektro prací dle projektové dokumentace
- Zapojování a oživení elektro zařízení dle technické dokumentace.
- Zodpovědnost za odzkoušení provedeného díla.
- Zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP, PO apod.
- Vedení týmu lidí na zakázkách.

Co můžete získat:
- Zázemí stabilní české společnosti se zakázkami min. na dalších 5 let.
- K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady).
- Podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,...).
- Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.
- Mobilní telefon, notebook, služební automobil
- Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na Multisport, a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Na danou pozici potřebujete:
- vyhlášku 50 par. 6 (i propadlou, zajistíme obnovení)
- zkušenosti s elektromontážními pracemi
- schopnost orientovat se v technické dokumentaci
- ŘP sk. B a ochotu vyjíždět na pracovní cesty po ČR
- schopnost vést tým a organizovat práci

Chcete využít této šance?  Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v ELTODO, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s vámi a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová