Montážní technik - svářeč Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SŠ v technickém oboru
* zkušenosti z obdobné pozice, praxe v oblasti montáží
* znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost
* samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup
* ŘP skupiny B
* zkušenost se svářením potrubí

Nabízíme

* zázemí stabilní české firmy
* přátelský kolektiv, prostředí menší rodinné firmy
* finanční bonusy
* mobilní telefon
* školení a vzdělávací kurzy
* zvyšování kvalifikace, odborná školení

Náplň práce

Hledáte zajímavou a pestrou práci v oblasti montáže? Jste ochotni cestovat? Staňte se součástí stabilní české společnosti se sídlem v Plzni.
* montáže technologických celků u zákazníků
* instalace rozvodů vody, stlačeného vzduchu a technických plynů
* instalace strojních zařízení
* svařování a lepení plastů a potrubí
* čtení technických výkresů, technická podpora při obchodních jednáních

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Markéta Rozhonová