Provozní zámečník České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

O jakou práci jde?
Samostatné a odborné provádění prací při zhotovování zámečnických prvků, jejich montáži a opravách na strojích a zařízení

Co by měl mít uchazeč:
- Vyučen v oboru zámečník nebo karosář, mechanik opravář se zaměřením na stroje a zařízení nebo mechanik strojů a zařízení výhodou
- Pracovitost, spolehlivost
- Zdravotní a odborná způsobilost

Nabízíme:
- Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti
- Dle odvedeného výkonu náležitá odměna
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny placeného volna navíc
- Hrazené ubytování v blízkosti stavby
- Cestovní náhrady v případě práce mimo sídlo firmy
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Další zaměstnanecké benefity

Práce po celé ČR

Skanska a.s.

Přístavní 819
Ústí nad Labem
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální oddělení