Brand marketing specialist - Říčany u Prahy

Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta hledáme energického, kreativního člověka s inovativním přístupem a znalostí trhu elekroniky na pozici BRAND MARKETING SPECIALIST.

Náplň práce
• Zodpovědnost za marketingový rozvoj značky pro zahraniční trhy
• Spolupráce s produktovými a exportními manažery
• Kreativní příprava ucelené marketingové komunikace značky
• Plánování a realizace marketingových strategií značky
• Uvádění značky a produktů do stávajících a nových prodejních kanálů

Požadujeme
• Praxi na pozici Brand specialist
• SŠ/VŠ vzdělání (zaměřené na marketing výhodou)
• Pokročilou znalost MS Office, především Excelu
• AJ komunikativní - každodenní komunikace se zahraničím
• Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
• Organizační a komunikační schopnosti
• Flexibilita, schopnost týmové spolupráce
• Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme
• Spolupráci se stabilní společností
• Rozmanitou práci na různých projektech
• Zajímavou práci pro populární značky v oblasti elektrospotřebičů
• Firemní výrobky za nákupní ceny
• Firemní benefity
• Mobil, notebook i pro soukromé účely
• Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Hřebenářová   605 588 885