Stavební dělník Hlinsko

Lokalita pracoviště: Hlinsko, Pardubický
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Chuť pracovat a učit se novým dovednostem
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Nabídneme vám nadstandardní mzdové ohodnocení + roční odměny.
- Potěšíme vás 5 týdny dovolené i širokou nabídkou benefitů (firemní půjčky, příspěvek na dětskou rekreaci, očkování, životní či penzijní pojištění, maximální výše cestovného a stravného atd.).
- Rádi vás podpoříme v získání odborných průkazů (strojnický, svářečský, řidičský průkaz a jiné).
- Uvítáme vás v přátelském kolektivu.

Termín nástupu je možný ihned nebo podle možností vybraných uchazečů.

Těší se na Vás tým Instaváků.
Neváhejte a hlaste se u naší personalistky Lenky Svobodové.

Náplň práce

- Stavební práce

Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

530 02 Pardubice - Zelené Předmě
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Svobodová   723 688 948