SAP programátor Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské, nejlépe v oboru IT.
Hledáme někoho, kdo má již minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici.
Velkou výhodou pro Vás bude znalost customizace SAP (modulu SD) a programování v ABAP.
Angličtina je zde nutností, němčina předností.
Jste analytik, máte logické myšlení a baví Vás spolupracovat s chytrými lidmi? Pak je tato pozice určena přímo pro Vás.

Nabízíme

Perspektivu dlouhodobého zaměstnání a stabilitu v mezinárodní výrobní společnosti.
Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv nejen v IT týmu.
25 dní pro Váš odpočinek.
Pracovní dobu, kterou si přizpůsobíte podle svých potřeb, včetně možnosti částečné práce z domova.
Měsíční prémie.
Vánoční prémii.
Přispějeme Vám na Vaše stravování a také na dopravu.
Podpoříme Vás v dalším vzdělávání, protože je pro nás důležité naše zaměstnance dále rozvíjet.

Náplň práce

Stanete se důležitým článkem IT týmu.
Protože jsme mezinárodně působící společnost, tak podpoříte IT projekty po celém světě a budete součástí realizačního týmu IT.
Po zapracování se stanete oporou kolegů ve 3. stupni SAP SD.
Budete se podílet na vývoji a optimalizaci systému SAP, na migraci SAP R/3 do S/4HANA.

ProMinent Systems spol. s r.o.

Fügnerova 567
336 01 Blovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavla Levičková