Elektromechanická montáž – operátor výroby - kabelové svazky Mikulov

Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mikulov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Český jazyk, základní znalost práce s pc, chuť pracovat, dochvilnost, zodpovědnost.

Nabízíme

A co nabízíme?

* Práci na HPP.

* Pravidelný průměrný výdělek až Kč 30.000,- / měsíc brutto.

* Nástupní bonus Kč 10.000,- po zkušební době.

* Ubytování ZDARMA při odpracování plného pracovního fondu.

* Docházkový bonus – Kč 2.000,-.

* Bonus za doporučení nového zaměstnance.

* Výkonnostní prémie až Kč 2.200,-.

* Možnost přivýdělku nad rámec pracovní doby.

* Příplatky za odpolední a noční směny.

* Týdenní zálohy.

* Dovolená nad rámec zákona - 25 dnů.

* Příspěvky na stravu, jídelna v areálu firmy.

* Práce na 3 směny.

* Práce vhodná pro muže, ženy a páry.

* Moderní pracovní prostředí.

* Status pendlera pro kolegy ze Slovenska.

* Servis koordinátora.

Náplň práce

Operátor/Operátorka výroby kabelových svazků na jižní Moravě, aneb elektromechanická montáž – obsluha zařízení pro kabelovou konfekci.
Taky jste otrávení ze současné situace? Štve Vás všeobjímající nejistota? Vykročte do dalšího období s jistotou práce se zajímavým ohodnocením v tradiční společnosti, která Vás nezklame.
Výroba kabelových svazků – jednoduchá, manuální činnost, vhodná pro všechny, kteří potřebují stabilní práci a pevnou půdu pod nohama.
Pojďte do toho s námi!

Místo výkonu práce: Mikulov, Česká republika
Nástup: březen 2021 - každý týden nábory

LK SUPPORT s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Wagner, MBA