Zámečník - Ranní směny - Mzda od 128,80 Kč /hod Šumperk

Plat: 23000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Aktualizováno před 24 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Vyučení v technickém oboru
- Praxi na obdobné pozici ve výrobní spol.
- Technické myšlení
- Samostatnost a spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr u stabilní a prosperující společnosti
- Mzda od 128,80 Kč/hod.+ 30% prémie + zákonné příplatky
- Zajištěné ubytování
- Možnost čerpání finanční zálohy
- Práci v jednosměnném provozu - pouze ranní směny
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce

Pro našeho významného klienta přijmeme zkušeného zámečníka.

Nástup možný ihned.

Práce pouze na ranní směny.

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Mecová   +420 724 065 854