Finančního kontrolora – senior účetní Praha 5 - Stodůlky

Lokalita pracoviště: Praha 5 - Stodůlky, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta stabilní, mezinárodní společnost, která se věnuje financování a leasingu. Hledáme zkušeného Finančního kontrolora – SENIOR ÚČETNÍ.

Pracovní náplň
• Účetní kontroling
• Interní konzultant pro implementaci nového obchodního systému
• Zpracování finančního účetnictví
• Účtování vybraných transakcí
• Správy účtů
• Odstraňování zjištěných nesrovnalostí
• Příprava a zpracování účetní závěrky
• Zpracování platebních transakcí
• Tvorba účetní metodiky, optimalizace

Požadujeme
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• MS Office, ERP (SAP FI výhodou)
• Alespoň 3 roky praxe na pozici účetní
• Znalost českých účetních standardů
• Komunikativní AJ
• Analytické myšlení
• Komunikační schopnosti

Nabízíme
• Stabilní zázemí středně velké, pohodové firmy
• Samostatnost, zodpovědnost v rámci dané pozice
• Aktivní vzdělávání
• Možnost homeoffice po zapracování
• Skvělý balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, 5 dny sickdays, výhodný mobilní tarif, slevy na produkty v rámci společnosti, jazykové kurzy, závodní stravování, Multisport, Cafeteria, roční bonus
• Lokalita pracoviště Praha 5

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009