Montážní dělníci – skvělá mzda 29 600,- až 37 100,- Kč (Dobříš) Příbram

Plat: 29600 - 37100 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Příbram, Středočeský
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- pečlivost, spolehlivost, velmi dobrou manuální zručnost
- ochotu a chuť pracovat ve dvou nebo třísměnném režimu

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám níže stisknutím tlačítka odpovědět a přiložte svůj životopis. Těšíme se na Vaši reakci.

Nabízíme

- základní mzda 29 600 – 37 100,- Kč/měsíčně
- osobní ohodnocení do výše 2 700,- Kč/měsíčně
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- svoz firemním autobusem ZDARMA (na směnu i ze směny z Příbrami, Hořovic, Prahy a Sedlčan)
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr přímo do společnosti!
- závodní stravování
- 25 dní dovolené
- firemní prádelna
- podrobné úvodní zaškolení

Náplň práce

Do celosvětově známého podniku vyrábějící stavební stroje se sídlem v DOBŘÍŠI hledáme aktuálně šikovné pracovníky s NÁSTUPEM PŘÍMO DO SPOLEČNOSTI na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE.

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ!

SVOZY ZAJIŠTĚNY

NÁSTUP IHNED!

Popis práce:

- montáž různých komponentů na stavební stroje u výrobní linky

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Burdová   +420777438043