Servisní technik - life science (laboratoře) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významnou českou distribuční společnost, působící v odvětví Medical Devices, hledáme vhodného kandidáta na pozici servisního technika na region Čechy
• ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• výhodou jsou znalosti v oblasti servisu laboratorních přístrojů a medical device (ne však podmínkou)
• znalost anglického jazyka (B1)
• vyhláška 50/78 min. §6
• manuální zručnost
• samostatnost a osobní zodpovědnost
• komunikativnost

Nabízíme

• zcela individuální, na objektivních osobních výsledcích závislé odměny za práci
• kariérní růst
• práci na vysoce sofistikovaných zařízeních
• přátelské pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu
• zapojení do firemního vzdělávacího programu s možností rozvoje a prohlubování profesních znalostí
• příspěvek na stravování
* možnost zkráceného úvazku
* práce na IČO

Náplň práce

• Zajišťování servisu, kalibrace zdravotnické a laboratorní techniky na dílně
• Poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
• Pravidelné preventivní údržby a prohlídky
• Komunikace se zahraniční centrálou i výrobou v případě složitějších oprav apod.
• Kontrola skladu náhradních dílů, jejich objednávání v zahraničí

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová   601 556 724