Mistr/ová skladu surovin a obalů – potravinářská výroba #1105 Zásmuky

Lokalita pracoviště: Zásmuky, Středočeský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání s maturitou
* uživatelská znalost práce na PC
* praxe ve skladu, zkušenosti s vedením kolektivu
* ochota pracovat ve 2-směnném režimu
* směny: ranní 6.00-14.00h/odpolední 14.00-22.00h
* dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)

Nabízíme

* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
* zajímavé finanční ohodnocení s možností dalšího růstu mzdy po roce
* práce na HPP - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
* odměny a bonusy (vánoční, jubilejní, roční...)
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* čisté, nové a moderní pracovní prostředí
* firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
* firemní akce, očkování proti chřipce
* odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč
* obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
* pozice je vhodná pro muže i ženy
* možnost profesního růstu
* nástup MOŽNÝ IHNED
* lokalita: Zásmuky u Kolína

Náplň práce

* vedení kolektivu manipulantů a skladníků-disponentů ve 3-směnném provozu
* koordinace interní logistiky
* příjem surovin, obalů, evidence do systému, řešení rozdílů a závad u příjmu
* vedení reportů (paletové saldo, evidence úklidu, čištění odběrných pomůcek, příjmové avízo atp.)
* dodržování standardů při nakládce a vykládce
* kontrola dodržování přísných hygienických norem
* znalost práce skladníka/disponenta (práce se čtečkou, zakladačem, vychystávání zboží…)
* správa manipulační techniky
* zástupce vedoucího skladů

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hanka Novotná   602642915