Konzultant developerského oddělení koupelnového studia Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání
* Znalost práce na PC – Microsoft Office (Outlook, Word, Excel)
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou, není však podmínkou
* Komunikativní a příjemné vystupování
* Zájem o obor a další vzdělávání v oboru, prohlubování znalostí
* Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

* Zaškolení v rámci interního vzdělávacího programu (seznámení se sortimentem, materiály a obchodními partnery)
* Zajímavá práce ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
* Motivující mzdové ohodnocení (základní plat + provize z prodeje)
* Příspěvek na stravování
* Zaměstnanecké slevy
* Krásné a moderní prostředí s dobrou dostupností MHD
* 5 týdnů dovolené
* Mobilní telefon s možností využívání pro soukromé účely

Náplň práce

Pro našeho klienta, obchodní společnost se sídlem v Praze 5
* Aktivní komunikace se zákazníky developerských projektů
* Prezentace nabízeného sortimentu na vzorkovně
* Poradenství, dispoziční návrhy
* Návrhy technického a designového řešení
* Zpracování cenových nabídek
* Kompletní zpracování jednotlivých zakázek

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová