Výroba ALU kol i bez praxe - ubytování | až 30 000 Kč Jičín

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jičín, Královéhradecký
Vloženo před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Technické myšlení, VÝHODOU zkušenosti ze strojírenského oboru
- Fyzickou zdatnost
- Chuť do práce, spolehlivost a flexibilitu
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání pro předního výrobce automobilových kol
- Mzda dle zkušeností od 25 000 Kč – 30 000 Kč, motivační finanční růst
- 13. a 14. plat
- Stravenky 105 Kč (možnost stravování v podnikové jídelně)
- Ubytování ZDARMA v blízkosti podniku
- 25 dní dovolené
- Týdenní ZÁLOHY ve výši 1 000 Kč
- Kariérní postup
- Pracovní oblečení zdarma při nástupu
- Firemní benefity

Náplň práce

- Dle vašich znalostí a zkušeností vás přiřadíme na pozice jednoduchá obsluha CNC, obrábění, odjehlování, expedice na lakovně, slévárna
na jednotlivé pozice vás rádi zaškolíme

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikol Kopřivová   +420 775 867 239