Pizzař/Kuchař Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Potřebujeme člověka, který

* má zkušenosti s přípravou italského pečiva a pizzy
* je samostatný, flexibilní
* je komunikativní, týmový a zákazník je pro něj na prvním místě

Nabízíme

* smlouvu na dobu neurčitou
* ranní směny, práci od pondělí do pátku
* vše na výplatní pásce
* samozřejmě výborné jídlo, slevy na naše produkty, MultiSport kartu
* přátelský kolektiv a práci ve stabilní české firmě

Náplň práce

Do přátelského týmu vedeném šéfkuchařem Tomášem v našem moderním a oblíbeném Bistro Dynamica hledáme zkušeného pizzaře a nadšence pro italskou kuchyni.

Našim hostům v Bistro Dynamica vaříme přímo před jejich očima, vaříme z čerstvých surovin, vše od základu a kromě salátového baru, teplého bufetu a denního menu nabízíme i pasta fresca bar a pravou italskou pizzu.

PERFECT CANTEEN s.r.o.

14000 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Pokorná