Vedoucí pobočky Karviná

Lokalita pracoviště: Karviná, Moravskoslezský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru,
zkušenosti v oboru stavebnictví, výhodou TZB,
zkušenosti s vedením pracovníků min. 2 roky,
znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
ŘP sk.B,
schopnost řízení pracovního týmu,
osobní přístup, časová flexibilita, loajalita,
dobré komunikační a obchodní dovednosti,
schopnost odolávat stresu, dobré organizační schopnosti,
trestní bezúhonnost.

Nabízíme

práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti,
pracovní poměr na dobu neurčitou,
motivující odměňování odpovídající významu pozice,
možnost profesního růstu a průběžné zvyšování kvalifikace,
stravenky ve výši 90 Kč,
5 týdnů dovolené,
atraktivní slevy na naše výrobky,
Cafeteria System ve výši 6000 Kč ročně,
sick days 2 dny,
MultiSport karta,
příspěvek na penzijní připojištění,
a mnohé další odměny (za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...).

Náplň práce

vedení a koordinace pobočky,
zajišťování plynulého provozu pobočky,
zodpovědnost za obchodní činnost, řízení obchodního týmu a plnění plánovaných tržeb,
řešení personálních záležitostí na pobočce.

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

U Velké ceny 4
Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Sofková   601085657