Vedoucí skladu Modletice

Lokalita pracoviště: Modletice, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte zodpovědnou práci, kde budete mít na starosti nejenom řízení zaměstnanců, ale také chod celého skladu? Máte zkušenosti s řízením lidí a chcete pracovat u stabilního zaměstnavatele? Pak jste na správné adrese.

* Zkušenosti s řízením většího počtu pracovníků
* Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
* Zkušenosti s vedením lidí
* Praxi v Logistice na obdobné pozici
* ŘP skupiny B
* Týmového ducha
* AJ/NJ výhodou

Nabízíme

* Práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
* Mobilní telefon
* Služební automobil
* 5 týdnů dovolené
* Dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
* Vzdělávací programy
* Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
* Další benefity odvíjející se od počtu odpracovaných let

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Dovolená 5 týdnů
- Závodní stravování

Náplň práce

* Organizace, plánování a řízení procesů na skladu
* Kontrola, hodnocení, výkon, motivace, příprava mzdových podkladů podřízených pracovníků
* Řešení denních provozních situací
* Vedení a rozvoj vedoucích pracovníků
* Příprava, průběh a vyhodnocování výběrových řízení
* Kontrola dodržování předpisů BOZP a PO
* Odpovědnost za používání pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Zadražilová