Operátor (ka) - svozy zdarma, mzda 24 000 -26 000 Kč Benešov

Plat: 24000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Benešov, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
schopnost pracovat ve stoje

Nabízíme

měsíčné mzda 24 000 - 26 000 Kč/měsíc
příplatek za případné přesčasy dle zákoníku práce
nadstandardní příplatky v případě práce o víkendu nad rámec zákoníku práce
výkonostní prémie a bonusy
dotované závodní stravování
25 dnů dovolené
benefity na sport a kulturu

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Benešov

Náplň práce

montáž drobné autoelektroniky
fyzicky nenáročná práce v moderním, čistém a nehlučném prostředí
3 směnný provoz (po - pá, 37,5 hodin / týden)
VHODNÉ I PRO OSOBY BEZ PRAXE
zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou

Etimos Human s.r.o.

161 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Silvia Slosarčiková   +420 608 284 515