Obsluha výrobní linky - až 32.000 Kč vhodné i pro absolventy Tachov

Plat: 24000 - 32000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- nabíráme do kmene, nejedná se o agenturní zaměstnávání
- smlouva je na dobu neurčitou, počítáme s Vámi dlouhodobě, rozšiřujeme výrobu a hledáme až 10 lidí.
- pracujeme na 12h směny - krátký/dlouhý týden (6-18:00)
- základní mzda 24.000 a k tomu příplatky nad rámec zákona a spousta bonusů

Dostanete příplatky za práci v noci 25%, za práci o víkendu 30%, za práci ve svátek 200%, dále za práci v nepřetržitém režimu, za pracovní prostředí, měsíčně dostanete 10% ze základní mzdy a máme i Vánoční a prázdninový bonus.

Přispíváme i na dopravu do zaměstnání, na penzijko, každý rok dostanete 8000 za odpracovaný rok, dostanete i stravenky, máme 5 týdnů dovolené a děláme firemní akce.
Místo výkonu práce: Stříbro
budete se starat o jedno ze 7 pracovitšť, plně Vás zaškolíme. Budete se starat o plynulý chod automatizovaných PLC strojů, vyrábíme nápojové obaly. Budete dohlížet na kvalitu výrobků a zaznamenávat a hlásit odchylky kvality.

Náplň práce

- práce je vhodná i pro absolventy technických oborů
- výhodou je zkušenost jako seřizovač, obsluha CNC, praxe z držby strojů apod.