Specialista náboru Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Úspěšný Specialista náboru Manuvie by měl mít ukončené středoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti a chuť navazovat kontakty s uchazeči o zaměstnání. Být proaktivní a ovládat MS office levou zadní.

Občas bude potřeba vyrazit i do terénu, proto se rozhodně bude hodit řidičský průkaz.

Jestliže máte zkušenosti se zákaznickým servisem, náborem nebo personalistikou bereme to jako velké plus.

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se nám ještě dnes a zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

Dlouhodobou spolupráci na HPP
Motivační systém odměňování
Stravenkový paušál
Služební telefon a notebook
Sick days
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Nástup možný ihned

Náplň práce

Vaší prací bude:

Vyhledávání vhodných kandidátů na zadané pracovní pozice
Kreativní tvorba a správa inzerce
Telefonická konzultace pracovních nabídek s kandidáty
Vedení osobních pohovorů
Správa kandidátů v interním systému společnosti
Organizace testování zaměstnanců a nástupů ke klientům
Administrativa spojená s chodem kanceláře

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Huberová   +420 739 488 388