Field Service Engineer_Merck Ostrava

Plat: 35000 - 55000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co bude Vaše práce?
Vaším úkolem budou pravidelní návštevy u klientů za účelem servisních služeb - řešení technických problémů a zařízení dle potřeb zákazníka. Zajistíte instalaci a opravy u zákazníka , zároveň provádějte preventivní údržbu spotřebního materiálu a zařízení. Optimalizujte zásoby servisního skladu a udržujete o tom aktuální záznamy v systémech. Úzce spolupracujete s produktovým manažerem a dodavatelem servisních zařízení. Také se od Vás očekává aktivní podpora prodeje dalších služeb zákazníkům. Na starosti budete mít region Morava a celé Slovensko.

Naše požadavky:
- VŠ elektrotechnika - ideálně, nebo příbuzný technický směr
- 2- 3 roky praxe na pozici technika - servis analytických laboratorních přístrojů - podmínkou
- Vynikající technické znalosti dodávaného vybavení a zařízení
- Manuální zručnost, schopnost pracovat samostatně
- Profesionální chování
- Znalost souvisejících zákonů a legislativních předpisů
- Vyjednávací dovednosti
- Dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Power Point)
- Spolehlivost, flexibilita
- Řidičský průkaz. B - ochota cestovat v regionu Morava a Slovensko

V naší společnosti vždy existují příležitosti „změnit svět“. Podpoříme plnění Vašich ambicí a naše rozmanité portfolio nabídne různé typy rozvoje kariéry směřující k hledání nových možností. Také se můžete těšit na:
- fixní mzdu - dle vašich zkušeností
- bonusovou složku mzdy - dle výsledků (3x ročně)
- pestrý balíček benefitů ( 5 týdnů dovolené, stravenky, dny osobního volna, cafeterie, multisportka, příspěvek na AJ, penzijní připojištění a další)
- mobil, notebook, automobil i soukromému využití

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Knoblochová