Obchodní zástupce / kyně, jižní Čechy, betonové produkty. České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho úspěšného zákazníka, výrobně - obchodní společnost sídlící v jižních Čechách hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ pro produkt moderní betonové produkty, speciální betonové produkty. Region pro obchodování s produkty: Jižní a Jihozápadní Čechy možnost části středních Čech.

Nabízíme

Firma Vás podpoří:
Velmi dobré technické a administrativní zázemí k výkonu pozice
Výborné inovativní produkty do mnoha průmyslových a dalších segmentů, konkurenceschopnost produkt
Moderní firemní benefity, dlouhodobá perspektiva výkonu pozice a jistota
Slušné vedení, společný zájem na úspěchu, srdcaři ve firmě, stabilita firmy

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mě kontaktovat: lavicka@mc-triton.cz telefon: 00 420 724 960 978
Uvítám Váš životopis, stejně tak informace od Vás o Vás, co je Vaší motivací k výkonu pozice a jakou máte dosavadní profesní zkušenost v obchodní oblasti apod.

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti a přeji Vám bezpečné a vlídné dny, Mgr.Ing. Luděk Lávička.

Náplň práce

Ve výkonu pozice Vás podpoří:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, vzdělání ve stavebním směru je výhodou
Obchodní potenciál, obchodní duch a obchodní myšlení, schopnost obchodovat, tvořit nabídky a jednat se zákazníky
Velmi dobrá komunikace, kterou využijete směrem k různým typům zákazníků a směrem do firmy
Schopnost "číst" trh, hledat příležitosti, umět se podívat na příležitosti napříč segmenty včetně veřejné správy
Ochota cestovat za zákazníky, velmi dobrý time management a schopnost plánovat si činnost
Dovednosti a potencál ke zpracování obchodních nabídek a schopnost zaujmout, vyjednávat
Týmovost, spolupráce s ostatními členy obchodního týmu a s celou firmou napříč odděleními včetně výroby

TRITON Hunters, spol. s r.o.

160 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Luděk Lávička