Senior mechanical design lead - elektromobilita Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete se podílet na vývoji produktů do sériově vyráběných vozidel? Máte zkušenost z automotive prostředí a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší pracovní náplní?
   •  Vedení nových projektů po technické stránce
   •  Dohled a zajištění dodržování požadavků klientů, mezinárodních pravidel, firemních standardů a pravidel integrovaných systémů
   •  Dodržování postupů pro validaci nového designového řešení před jeho aplikací
   •  Využívání metody DFMEA
   •  Ověřování správnosti mechanických konceptů a 2D výkresů
   •  Příslušná projektová dokumentace

Co od Vás tedy očekáváme?
   •  Zkušenost na obdobné pozici v automobilovém průmyslu (4 – 5 let)
   •  Vysokoškolské vzdělání technického směru
   •  Znalost softwaru Catia V5
   •  Plynulou angličtinu
   •  Týmového ducha a inovativní přístup

A co Vám za to můžeme nabídnout?
   •  Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
   •  Zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi
   •  Osobní rozvoj
   •  6 týdnů dovolené
   •  Možnost dalšího placeného i neplaceného volna
   •  Flexibilní pracovní doba
   •  Možnost práce z domova
   •  Bonus k pracovnímu či životnímu výročí
   •  Příspěvek na důchodové pojištění
   •  Stravenky

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám své životopisy!

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Šenkýřová   778 710 844