Provozní elektrikář Rückl Crystal a.s., Lánská 141, 267 05 Nižbor - okres Beroun

Lokalita pracoviště: Rückl Crystal a.s., Lánská 141, 267 05 Nižbor - okres Beroun, Středočeský
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• střední odborné vzdělání s výučním listem obor elektro
• vyhl. č.50/1978 Sb.
• zkušenosti v oblasti slaboproudu + silnoproudu
• zkušenosti s údržbou provozu
• ŘP sk. B
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu + pohotovostní služby

Nabízíme

• práce na doba určitá s možností prodloužení
• příspěvek na stravování

Místo práce: Rückl Crystal a.s., Lánská 141, 267 05 Nižbor - okres Beroun

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vesinova@ruckl.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 22. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je sklárna Rückl Crystal a.s.

Více informací o společnosti naleznete na www.ruckl.com.

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719